פרימייר קרו Premier Cru

000
שירותי בר יין לאירועים
כתובת> ק"ם 17א', תל אביב    טלפון> 052-6001068

חוויית היין האולטימטיבית

באירועים פרטיים ועסקיים בארץ נהוג להתמקד באוכל ובחברת הקייטרינג, ופחות ביין. למסקנה הנכונה הזו הגיעה מירה מנביץ', שחזרה לארץ אחרי שהות ממושכת בחו"ל. מירה הרימה את הכפפה והקימה את "פרימייר קרו", המספקת בר יינות יוקרתי ושירותי סומליה לאירועים פרטיים ועסקיים. אנשי הצוות של "פרימייר קרו" מוזגים את היין באירוע ומציעים הסבר ידידותי על היין,
לפי מידת העניין של כל אורח. החברה מתאימה את היינות ללקוח ולסוג האירוע, עם העדפה ליינות מעניינים המיוצרים באופן הטבעי ביותר, כאלה שנותנים את התמורה הטובה ביותר למחיר. עם השירות, היינות וההתאמה המדוקדקת לאופי האירוע - "פרימייר קרו" מספקים חוויות יין מושלמת.

של מי> מירה מנביץ'
כדאי לדעת> "פרימייר קרו" לא משווקת אף חברה ולכן מגוון היינות שלה רחב מאוד. כל חברי הצוות דוברים אנגלית ורוסית.
הכי הכי> אירוע טעימה שבו האורחים מתנסים ב"טעימה עיוורת" של מגוון יינות, מתרשמים מההבדלים ללא השפעת מיתוג ותוויות, שומעים הסברים על מגוון היינות ולבסוף מגלים את זהותם.
אתר> www.premiercru.co.il

Premier Cru
Premium Wine Bar for Events
“Premier Cru” offers a premium wine bar for corporate and private events. Their knowledgeable staff pours the wines and offers friendly explanations that suit the interest level of each guest. “Premier Cru” brings clients a sophisticated oenological experience in a laid back and affable atmosphere.
Add> 17a Kam St, Tel Aviv
Tel> +972(52)600-1068
Web> www.premiercru.co.il