קארין כהן Karin Cohen

000
איפור, אסתטיקה, סטייל
כתובת> שד' סמאטס 4, תל אביב    טלפון> 052-3727050

טבעית עם חיזוקים

סוד האיפור", מסבירה קארין כהן, אמנית איפור והמאפרת האישית של קרן פלס, "טמון ביכולת לחשוף את יופייה הטבעי של כל אחת. כשמחמיאים למאופרת על יופייה, ולא על האיפור עצמו, הקסם עבד". קארין מתמחה באיפור כלות ונשים לקראת אירועים מיוחדים, מתוך הבנה שלמראה מושלם נדרש הרבה יותר משמלה מוצלחת. לקארין רקע בפסיכולוגיה, מה שמסייע לה להבין ללבן של הכלות. את ניסיונה העשיר מעולם הפרסום והאופנה
רתמה לטובת סטודיו אינטימי ומפנק המציע שירותי איפור, עיצוב שיער וחיבוק לפני היום הגדול. בפגישת ההיכרות מגבשת קארין את הסגנון ליום האירוע בהתבסס על נתונים אישיים, אופי האירוע וטרנדים אופנתיים. קיימת אפשרות לליווי אישי וצמוד במהלך כל האירוע, כך שתהיו בטוחות שגם דמעות השמחה לא יעמעמו את הזוהר שלכן.

של מי> קארין כהן
כדאי לדעת> קארין מציעה מפגשי איפור אישיים שבהם לומדים איך לשדרג בקלות איפור יום-יומי לאיפור ערב רב הבעה. מתאים לערב בנות ולמסיבות רווקות.
הכי הכי> האינטימיות וההימנעות מ"שטאנצים". קארין לא מאפרת יותר משתי כלות ביום ומתאימה בדקדקנות את גווני האיפור לכל לקוחה.
אתר> www.karinco.com

Karin Cohen
Make-Up, Aesthetics and Style

Karin Cohen is a make up artist with a background in psychology. She knows that it takes much more than a dress to make a woman feel fabulous on her big day. The secret behind Karin’s work is in her ability to expose and enhance the natural beauty of her clients.
Add> 4 Smuts Blvd, Tel Aviv
Tel> 052-3727050
Web> www.karinco.com