קיפודקין Kipodkin

000
תיעוד אמנותי יוקרתי
כתובת> בית עובד 11, תל אביב    טלפון> 03-6883688

Come on, Vogue

מאחורי השם המצוין "קיפודקין" מסתתר אחד הצלמים הטובים בארץ - שגיא אדרי. שגיא, אשר למד על בוריו את תחום צילומי האופנה (4 שנים אצל רון קדמי), מביא את המקצועיות, הזוהר והשיק של התחום לעולם צילומי האירועים. ב"קיפודקין" לא מסתפקים בתיעוד רגיל של האירוע, אלא הופכים את הצילום לאמנות. הם מרגישים את אופיו של האירוע ומצלמים בהתאם, ומתאמים עם
בעלי השמחה את הסגנון - שמח, רומנטי, סקסי ועוד. גם כאשר נשלחים צלמי וידאו להשלמת השירות, ב"קיפודקין" שומרים על דיסקרטיות, ואף פעם אין תחושה שהצלם מפריע לאירוע. אחרי הצילומים עובדים על התמונות בריטושים עדינים, ובמשחקי צבע ואור. התוצאה היא אלבום מושלם לערב מושלם. ואחרי הכול, שמלת הכלה שלך ראויה לצלם שמבין אופנה. זה בטוח.

של מי> שגיא אדרי ונתי טיומקין
כדאי לדעת> היצירתיות של "קיפודקין" יוצאת דופן בעולם צילומי האירועים. הם משתמשים באמצעים מתקדמים בצילום ובעיבוד, מפתחים רעיונות, משלבים בעבודתם גרפיקאית מומחית בפוטושופ ועוד.
הכי הכי> הפקת מגזין חתונה לזוג בשמונה עותקים ערוך כמגזין אופנה ("מיני ווג") ומכיל צילומים נבחרים, פונטים, גרפיקה וצבעוניות בהשראת עולם האופנה.
אתר> www.kipodkin.com

Kipodkin
Image Boutique
Behind “Kipodkin” stands Sagi Ederi, one of Israel's leadigs photographers. He incorporates his skills as a fashion photographer into the sphere of event photography, and matches his artistic work to the style of the event. The best equipment combined with artistic creativity enables “Kipodkin” to achieve stunning results.
Add> 11 Beit Oved St, Tel Aviv
Tel> 03-6883688
Web> www.kipodkin.com