קליאנטה - החברה למוזיקה Caliente - The Music Company

000
שירותי מוזיקה מתקדמים
כתובת> הנחושת 2 (פינת הברזל 24) רמת החי"ל, תל אביב    טלפון> 03-6481667

מוזיקה הוט קוטור

מוזיקה אולי לא תשנה את העולם, אבל המוזיקה הנכונה תגרום לחבורה של זרים להשתולל בלי בושה על הרחבה. את זה יכולים לחולל רק מקצוענים אמיתיים כמו המומחים של "קליאנטה", שיתפרו ביד אמן, ובדיוק למידתכם, חוויה מוזיקלית קסומה וייחודית. הדי-ג'ייז של קליאנטה - דני תובל, סהר זנגילביץ', ויק ואמיר פרי, למשל - הם מהמובילים בתחומם. לצדם, יעשו לכם שמח מבחר הרכבים ולהקות מכל גווני הקשת המוזיקלית. רוצים לחזור לסיקסטיז? מופע מחווה לביטלס יקח אתכם
למסע בין נערות פרחים לצוללת הצהובה. מעדיפים משהו יותר מעודכן? "טרי פויזן" פותחות צוהר לעתיד עם אלקטרו-פופ קופצני וחד. מחפשים משהו בניחוח אוריינטלי? להקת "חריף" תעשה לכם חגיגה ים תיכונית במופע של 9 נגנים וזמרים. גם מנסרי הגיטרות (ארז נץ), חובבי הגרוב והFאנק (להקת הקאברים "גרוב רידמפשן" ולהקת "פורטרט") ועוד ימצאו כאן אמנים מובילים שיגרמו להם לזוז בכל אירוע - מחתונה, דרך בר מצווה ועד מסיבה סתם כי בא.

של מי> ארז גזית, אלי ניסן, דני תובל
הכי הכי> להקת "סנסיישן", בניהולו המוזיקלי של די.ג'יי. ויק, משלבת 10 נגני כלי מיתר עם מנצח, גיטריסט, מתופף וזמרת למופע ויזואלי מרשים.
כדאי לדעת> "קליאנטה" אחראים גם ל-"Living Room", לופט לאירועים פרטיים. עיצוב מרהיב, נוף יפהפה, אוכל משובח, ומגע הקסם של "קליאנטה" מבטיחים אירוע ייחודי ובלתי נשכח.
אתר> www.caliente.co.il www.livingroom.co.il

Caliente - The Music Company
Music and DJ services
“Caliente” offers highly professional DJ services fitted precisely to the spirit of the event and aimed at creating a magical and original musical experience. The best DJ`s in the field, gifted musicians and bands playing in all musical styles, for all kinds of events.
Add> 2 Hanechoshet St,Ramat Hachayal, Tel Aviv
Tel> 03-6481667
Web> www.caliente.co.il www.livingroom.co.il