רואי דניאל Roy Daniel

000
סטודיו לעיצוב שיער
כתובת> שבזי 67, נווה צדק, תל אביב    טלפון> 03-5100125

חו"ל זה פה ממול

במבנה לשימור משנות ה-40 שוכן סטודיו שתוכנן במיוחד לכלות. החלל המעוצב מחולק לשני אזורים: אזור לאירוח הכלה ולמלוות שלה, ואזור אינטימי, שקט ופרטי לטיפולי הטיפוח. את הטיפולים תקבלו מידיהם המיומנות של רואי דניאל וצוות מעצבי שיער מנוסים, שהשתתפו באינספור הפקות אופנה. במקום גם עמדת מאפרת נוחה וחדר הלבשה שבו הכלה מוזמנת להתלבש ולהתארגן לפני הרגע הגדול. רואי, שעבד במיטב תצוגות האופנה בחו"ל
עבור מעצבים כמו ג'יבנשי, ולנטינו, ג'ורג'יו ארמני ועוד, מקפיד גם כיום על קשר לעולם האופנה שמעבר לים, ומעודכן בטרנדים המובילים בעיצוב שיער. אין זה פלא שכלות רבות בוחרות בסטודיו שלו לטיפולי שיער כגון גוונים, צבע ותספורות לפני החתונה, וחוזרות אליו גם לאחר החתונה. נותר לכן רק להתמסר למקום הקסום, להתענג על הפלייליסט הענוג ולשקוע במגזין עיצוב או בספר אומנות בזמן ההמתנה. מושלם.

של מי> רואי דניאל
כדאי לדעת> אצל רואי עובדים עם תכשירים מיובאים של חברות בעלות שם עולמי כמו "במבל אנד במבל". התכשירים מחזיקים מעמד שעות ארוכות, אך שומרים על מראה ומגע טבעיים.
הכי הכי> לבוא בבוקר עם הביגוד והאביזרים, לשבת לארוחת בוקר בנווה צדק הקסומה, להצטלם בשכונה ולחזור אל המספרה במהלך היום, עד הסידור האחרון לפני האירוע הגדול.
אתר> www.roydaniel.mitchatnim.co.il

Roy Daniel
Hair Design Studio

This unique studio has been designed for brides in all of its aspects, offering the correct spaces for the bride and her entourage on her big day. Roy keeps his team updated with continuous education, and has many projects abroad so as to stay current and updated.
Add> 67 Shabazi St, Neve Tzedek, Tel Aviv
Tel> 03-5100125
Web> www.roydaniel.mitchatnim.co.il