רומיה ויואל Rumia & Yoel

000
שמלות כלה עתיקות
כתובת> קריית אונו    טלפון> 03-5343446

שמלה עם היסטוריה

200 שמלות כלה עתיקות מתחבאות בסטודיו של ראומה זהר בגוש דן. השמלות, שמקורן החל מהתקופה הוויקטוריאנית ועד שנות ה-60, נאספו לאורך השנים, ועם הזמן הצטרפו אליהן פריטי וינטג' ורטרו משלימים. ראומה הפכה למומחית להיסטוריה של האופנה והמומחיות הזו מושכת אליה לקוחות מרחבי הארץ ומהעולם. היא מתמחה בזיהוי תחרות ובדים נדירים ומקוריים, משיגה 
בדים חדשים הדומים לישנים ובעזרת טעמה הטוב, ניסיונה, תופרת, תדמיתנית וספקי בדים משובחים היא מתקנת, מרכיבה ומעצבת שמלות עם ניחוח היסטורי אותנטי. אז אם תמיד חלמת על מחשוף דמוי לב אה-לה-שנות ה-40, על שמלת כלה של נערת פרחים קליפורנית או על תחרות אדוארדיאניות עדינות - ב"רומיה ויואל" יעזרו לך לארגן חתונה היסטורית.

של מי> ראומה זהר
כדאי לדעת> בנוסף לקו השמלות העתיק יש גם קו שמלות כלה בסגנון בייסיק נקי וקו אתני המשלב רקמות, חרוזים, עבודת יד ומוטיבים אתניים בדגמים מערביים.
הכי הכי> שמלות התחרה הוויקטוריאניות המרהיבות, נדירות מאוד ובעלות ערך אספני גבוה. בשמלות משולבים בדי תחרה בני 150 שנה, והן פשוט מרגשות.
אתר> www.rumiaandyoel.com
שעות פתיחה> בתיאום טלפוני מראש

Rumia & Yoel
Wedding Dresses
“Rumia & Yoel” are experts of vintage wedding dresses dating back to the Victorian period and up to the sixties, complete with accessories to match. They have a vast collection of rare items, which are lovingly restored. Additionally, new dresses may be created using both modern and vintage materials for a truly unique look.
Add> Kiryat Ono
Tel> 03-5343446
Web> www.rumiaandyoel.com