רפאל Refael

000
עיצוב אירועים וסטיילינג לבית
כתובת> ברחבי הארץ    טלפון> 03-9721993/2

משהו טוטלי

רפאל הוא אמן טוטלי, שנותן את כל הנשמה וחי אמנות מאז ילדותו. הוא ניחן בראייה מרחבית ייחודית, שם לב לכל הפרטים הקטנים ומתייחס לחלל כאל מכלול, ממש כמו עיצוב קומפוזיציה בציור. כמעצב אירוע הוא בונה אווירה כוללת לפי הנושא הנבחר ויוצר בעבודת יד קפדנית אלמנטים יוצאי דופן ביופיים ובמקוריותם. כל פרח בסידור הפרחים זוכה לנגיעה נכונה, כל ליפוף של סרט זוכה למגע מכוון, ויחס חם מוענק כמובן לטקסטיל
ולאביזרים משלימים. העיצוב נעשה בהתאם לסגנונו האישי של הלקוח אך מקבל את טביעת האצבע הרפאלית, השואבת השראה מאדריכלות, עיצוב פנים ואופנה. בין אם מדובר באירוע אינטימי או בהפקת ענק, רפאל לא חושש לעצב פריטים שמצריכים שעות של הכנות, תכנון נכון ודיוק. תוכלו להיות בטוחים שהוא חשב על כל אספקט לפרטי פרטים.

של מי> רפאל זוריבין
כדאי לדעת> רפאל מרבה להשתמש בטקסטיל איכותי ומקפיד על הרמוניה מדויקת, הניכרת בין השאר בבחירת צבעים מושכלת. הוא מתרגש כל פעם מחדש מפרטים, מאנשים ומאירועים.
הכי הכי> עבודות ייחודית של שזירת פרחים, כמו מאות חבקי מפיות שנשזרו ידנית מעלי כותרת שונים, ואפילו מסכי ענק משרשראות פרחים. רענן, חי וצבעוני. מייל> refaeldltd@013net.net

Refael
Event Design and Home Styling

Refael is an artistic designer for events of any size. He designs the atmosphere according to the event concept and creates extraordinarily beautiful and original elements, using flowers and high quality textile and playing with color combinations.
Add> Country wide
Tel> 03-9721993\2
Mail> refaeldltd@013net.net