שדרין ורובי Shedrin & Rubi Photographers Ltd

000
צילום אירועים
כתובת> שלמה המלך 96, תל אביב    טלפון> 03-5290017

תמונה שמקשיבה ומשדרת

אופי מינימליסטי עיצובי עם דגש על תוכן, איזון בין צילום אמנותי ואינפורמטיבי, התאמה למנטליות של הלקוח והבנת צרכיו - אלה חלק ממאפייני תצלומי האירועים של שחר שדרין ורובי לבוביץ. הצוות הוותיק והמנוסה ייפגש עמכם פעמיים-שלוש לפני האירוע כדי להכיר אתכם לעומק ולהבין בדיוק מה הציפיות והרצונות שלכם. הגישה המקצועית מתחילה ביחס ובשירות ובאה לידי ביטוי
בתוצאה - צילום קלאסי, חד וברור. התמונות יסודרו ביד אמן באלבום יוקרתי כרוך עור משובח, המיובא במיוחד ממילאנו. העיצוב חף ממניפולציות גרפיות ואפשר גם להטביע על הכריכה אלמנט אישי ולשבץ אבנים. מחלקת הווידאו עובדת בתיאום מלא עם מחלקת הסטילס ומספקת צילום ועריכה המבוססים על תיעוד נקי בשפה קולנועית נטולת גימיקים ו"רעש".

של מי> שחר שדרין, רובי לבוביץ'
כדאי לדעת> ממחישים את סיפור האירוע בצילום בסגנון תיעודי. הגישה המקצועית והניסיון של הצוות מנחים את העבודה, אך האגו נותר מאחור וכך התוצאה הסופית נושאת את חותמו האישי של כל לקוח.
הכי הכי> בוק צילומים לפני החתונה שמאפיין את בני הזוג. התמונות מטופלות ברמת מגזין כמו בצילומי הפקת אופנה, והתיעוד יכול להגשים כל פנטזיה, בכל מיקום.
אתר> www.shedrinstudio.com

Shedrin & Rubi Ltd.
Event Photography
“Shedrin & Rubi Ltd” offers classical style stills and video capturing of events. The service is highly professional and adapted to the mentality of the client. The pictures are lucid, free of graphical manipulations, and are arranged in a specially imported luxurious album, onto which a personal emblem can be imprinted.
Add> 96 Shlomo Hamelech St, Tel Aviv
Tel> 03-5290017
Web> www.shedrinstudio.com