שוזרת הבלונים Balloons Weaver

000
עיצובי בלונים לאירועים פורחים
כתובת> קדימה    טלפון> 054-4458777

פורחים באוויר

תתפלאו, אבל יש דבר כזה תואר בבלונאות. אמנית הבלונים עידית שוורץ מחזיקה בתואר בין-לאומי באמנות זו (CBA - Certified Balloon Artist) וממציאה מחדש את מושג העיצוב בבלונים. תחת ידיה המיומנות הופך הגומי הצבעוני לאמנות מורכבת וחדשנית של פיסול באמצעות בלונים. כמובילה בתחום עידית משלבת ביצירותיה הססגוניות והשמחות מגוון חומרי גלם מתחומי עיצוב נוספים המשתלבים בטכניקות העבודה.
פסלי הבלונים האמנותיים משמשים כעיצוב מרכזי מקורי לשולחן באירועים פרטיים ועסקיים ויעלו חיוך על פניו של כל אורח. העיצובים והסטנדים הדקורטיביים מותאמים לאופיו של האירוע תוך התמקדות בצבעים ובטקסטורות. מה שבטוח - עמודי התפרחת השזורים, הקשתות והפרחים יסגננו כל חלל, יוסיפו לכל אירוע נופך מקורי ואמנותי וירוממו את מצב הרוח.

של מי> עידית שוורץ, חגי שוורץ
כדאי לדעת> עידית משתמשת בבלונים מסוג “Qualatex”, הנחשבים לטובים בעולם. הבלונים ידידותיים לסביבה ועשויים 100% לטקס טבעי המתכלה לחלוטין.
הכי הכי> עיצובים המשלבים מוטיב אקטיבי כמו רעשנים נשלפים העשויים מבלונים שקופים שלתוכם הוכנסו פעמונים - מדרבנים את האורחים להשתתף באופן פעיל בשמחה.
אתר> www.shozeret.co.il

Balloons Weaver
Balloon Design for Bright Events
Idit Schwartz is a Certified Balloon Artist who uses only the highest quality, environmentally friendly balloons. In her capable hands colorful balloons become complex art, innovative sculptures, that radiate bright happiness.
Add> Kadima
Tel> 054-4458777
Web> www.shozeret.co.il