שלי גפני למאדינה מילנו Sheli Gafni for Madina Milano

000
איפור מקצועי ואיפור וכלות
כתובת> קניון רמת אביב, תל אביב    טלפון> 03-6439414 (שלי גפני); 054-2507002(נירית קאירי)

זוהרת כמו שאת

לשלי גפני עבר של דוגמנית מצליחה וניסיון של 17 שנים באיפור. חוויותיה בעולם האופנה ציידו אותה הן ברגישות של מתאפרת והן בניסיון של מאפרת. כיום היא נציגתה הבלעדית בישראל של חברת האיפור והקוסמטיקה "מאדינה מילנו" ומהמאפרות המובילות בארץ. ב"מאדינה" מציעים חוויית איפור אחרת, שבה הדגש הוא על הלקוחה, הקובעת בעצמה איך להתאפר על פי נטיותיה. הכלל היחיד הוא שהמתאפרת תרגיש בנוח, טבעית ויפה ותיהנה מהמוצרים המובילים בעולם האיפור המקצועי.
איפור הכלות מתייחד בהיכרות עם כל לקוחה ובהבנה מלאה של רצונותיה לקראת היום הגדול, במטרה לעזור לה להפחית לחצים ולהיות רגועה בכל הקשור למראה שלה ביום הגדול. במפגש מדגימים כמה סגנונות ובוחרים באיפור המתאים ביותר לאופי ולשמלה. צוות המאפרים, בראשות שלי גפני ונירית קאירי, מיומן ומקצועי ומעניק לכל לקוחה תחושת בית נעימה. המוטו ברור: כלה רוצה להיות הכי זוהרת בעולם, אך גם להישאר היא עצמה מבעד לצלליות ולפודרה.

של מי> שלי גפני
כדאי לדעת> הצוות המקצועי בחנויות הרשת מציע איפור לכלות, וליתר נשות המשפחה במחירים אטקרטיבים. בסניפי הרשת נערכים קורסים מצומצמים לאיפור, לנשים שרוצות ללמוד את הטריקים של המקצועניות.
הכי הכי> היחס האישי והרגישות. הרצון להבין כל לקוחה ואת רצונותיה ולתת לה את הטיפול הנכון והמתאים לה ביותר.
אתר> www.madina.co.il

Sheli Gafni for Madina Milano
Professional Make-Up and Make-Up for Brides
Sheli Gafni, the only representative of “Madina Milano” in Israel, offers an extraordinary make-up experience. The client decides on her own make-up, so that she will feel comfortable, natural and beautiful while enjoying the best products in the world of professional cosmetics.
Add> Ramat Aviv Mall, Tel Aviv
Tel> 03-6439414; 054-2507002
Web> www.madina.co.il