תמרה דה בנדטי Tamara de Benedetti

000
ארגון אירועים באיטליה
כתובת> זמנהוף 40, הרצליה    טלפון> 09-9580463

להתחתן בטירה

תמרה, ילידת רומא, עוסקת בהשכרת וילות לחופשה באיטליה מזה 16 שנים. עם הזמן, ומתוך היכרות עמוקה עם התחום, הפכו החופשות להפקות קטנות של אירועים בתפירה אישית. כיום החברה מפיקה אירועים קטנים, עד 60 איש, כמו חתונות, ימי נישואין, ימי הולדת, מפגשים בין-לאומיים וישיבות הנהלה הנערכות בווילות פרטיות ובתנאים אופטימליים לעסקים. באירועים של תמרה ושותפה, יורם, כל אחד יכול להרגיש בסרט. אין אירוע
הדומה למשנהו, וכל הפקה נבראת מחדש בשיתוף עם הלקוח. האירועים נערכים בווילות, במבצרים וטירות באיטליה וצרפת וביאכטות על פני הים. חתונות (יהודיות בלבד) מתקיימות גם בבתי כנסת עתיקים. כל אירוע נמשך כמה ימים וההפקה כוללת את ההכנות שלפני ואת הבילויים והטיולים שאחרי. אתם תכתיבו את מידת הפאר, ההדר או הפשטות ותמרה תהפוך את החלום למציאות.

של מי> תמרה דה בנדטי ויורם קוטלר
כדאי לדעת> בין אם מדובר באירוע צנוע וקטן או בהפקה נוצצת, הניסיון והגישה האישית והמיוחדת של תמרה הם שיהפכו את כל התהליך לחוויה מיוחדת, מרגשת ומושלמת.
הכי הכי> חתונה בטוסקנה. אירוע אינטימי שלא יישכח.
אתר>www.tamara-de-benedetti.com

Tamara de Benedetti
Event Producer in Italy
Tamara, born and raised in Rome, produces international intimate events for up to 60 people in the best gems in Italy, including Villas, Castles, Yachts on the French Riviera, and ancient synagogues for wedding ceremonies. Each event is a few days long and includes both the preparations prior to the event and the trips after.
Add> 40 Zamenhof St, Herzliya B
Tel> 09-9580463
Web>www.tamara-de-benedetti.com